Hlavní Služby
Přehled

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Mít výrobní linku na tuctové weby není našim cílem. Zakládáme si na správném pochopení Vašeho projektu, díky čemuž dokážeme vytvořit jedinečný web.

ESHOPOVÉ ŘEŠENÍ

S tvorbou internetových obchodů máme letité zkušenosti, které nám pomáhají lépe pochopit potřeby zákazníků. Podle nich přizpůsobujeme eshop od košíku až po objednávkový proces tak, abychom docílili maximalizace objednávek.

WEBOVÉ APLIKACE

I složitější požadavky jsou naší doménou. Díky dlouholetým zkušenostem našich programátorů jsme schopni poskytnou řešení na míru Vašemu podnikání.

ONLINE MARKETING

Jsme si vědomi, že bez správné marketingové strategie je dnes velice složité uspět. Proto si na její kvalitě dáváme patřičně záležet.

Ostatní služby
Přehled

ÚDRŽBA & VÝVOJ

Zajištění údržby a vývoje webové aplikace je nezbytné pro její správný chod. Služba zahrnuje kompletní servis včetně implementace nových funkcí.

SEO

Bez SEO optimalizace se dnes již neobejde prakticky žádná webová stránka. SEO zajístí, že Váš obsah půjde na internetu více vidět a Vaši potencionální zákazníci Vás tak budou schopni lépe najít.

PWA

Umíme z webové aplikace udělat PWA. Jedná se o speciální druh webové aplikace přinášející uživatelské benefity. PWA lze nainstalovat do telefonu, tabletu či PC.

PPC MARKETING

Díky PPC jsme schopni pomocí inbound marketingu směrovat Vaše budoucí návštěvníky přesně tam, kam potřebujete.

POKROČILÁ SPRÁVA

Disponujeme vlástním systémem pro webové stránky. Rychlá, přehledná a jednoduchá správa Vašich webových stránek.

OBSAHOVÝ MARKETING

Sociální sítě mají v dnešní době obrovský význam a jejich popularita za poslední roky velice stoupla. Proto je velice důležíte být v kontaktu s potencionálními zákazníky skrze hodnotný obsah.